• WYZNACZAMY NOWE STANDARDY
 • DLACZEGO BLUEAPART
 • INNOWACYJNA STRONA INTERNETOWA
 • NOWOCZESNY MARKETING
 • PROFESJONALNA OBSŁUGA GOŚCI
 • PANEL DOSTĘPU WŁAŚCICIELA
 • BEZPIECZEŃSTWO I SWOBODA
 • HOME STAGING
 • CONSULTING
 • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

wyznaczamy
nowe standardy

Firma BlueApart jest profesjonalnym operatorem wynajmu prywatnych apartamentów. Właścicielom oferujemy kompleksową usługę zarządzania najmem przy zachowaniu najwyższych standardów uczciwości, rzetelności oraz pełnej transparencji.

Świadczymy pełen zakres uług związanych z krótkoterminowym wynajmem apartamentów. Ze względu na nasze szerokie doświadczenie w branży hotelarskiej oraz nieruchomości doradzamy przyszłym właścicielom w zakresie wyboru optymalnego lokalu, jego aranżacji oraz wszelkich aspektów prawnych i podatkowych związanych z zakupem.

W ręce właścicieli oddajemy unikalny panel dostępu, w którym na bieżąco można monitorować rezerwacje, sprawdzać zysk z wynajmu oraz bieżące rozliczenie. Nie ograniczamy także wykorzystania apatamentu na własne pobyty.

Nowoczesne podejście oraz szeroko zakrojony marketing pozwala nam dotrzeć do najszerszej rzeszy klientów w Polsce i za granicą. Poprzez współpracę z wieloma serwisami turystycznymi i nowoczesną stronę internetową zapewniamy właścicielom apartamentów najwyższe obłożenie oraz nieprzeciętne zyski z wynajmu.

Wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej oraz w wynajmie apartamentów pozwala nam sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów oraz zagwarantować im najwyższy standard usług.

Wierzymy, że zadowolenie naszych gości oraz satysfakcja właścicieli apartamentów, nie tylko przekłada się na budowanie długotrwałej, zdrowej relacji biznesowej, ale także wyznacza nowe standardy oraz pozytywnie zmienia obraz polskiego rynku wynajmu.

dlaczego
blueapart?

Bazując na najlepszych wzorcach i doświadczeniu BlueApart postawił sobie za cel stworzenie zupełnie nowej jakości, niespotykanej dotychczas na polskim rynku wynajmu.

Poprzez uczciowość i pełną transparencję budujemy zaufanie, które procentuje wyższymi niż przeciętne zyskami z wynajmu apartamentów, powierzonych nam prez właścicieli.

Paleta naszych usług uzupełniających i doradczych oraz wyszkolony zespół sprawia, że jako jedyni możemy zapewnić wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

0
obsługiwanych apartamentów w ofercie
0
milionów wypłacone w czynszach naszym właścicielom
0
lokalizacji wzdłuż wybrzeża Zatoki Puckiej
0
tysięcy gości
rocznie
0
dni opóźnienia w płatnościach od początku działalności
0
lat doświadczenia

innowacyjna
strona internetowa

Współczesny rynek wymaga od nas ciągłego doskonalenia, dlatego stawiamy na nowatorskie rozwiązania i nieustannie staramy się ulepszać nasz serwis wdrażając własne, innowacyjne rozwiązania.

Dysponujemy nowoczesną stroną internetową, która oferuje możliwość rezerwacji apartamentów online z natychmiastowym potwierdzeniem i łatwym systemem płatności.
Tworząc przejrzystą formę prezentacji oraz intuicyjny system wyszukiwania, nasi klienci mogą dokonać rezerwacji na konkretny apartament, najlepiej spełniający ich oczekiwania.
Korzystając z certyfikatów oraz zabezpieczonego procesu płatności zapewniamy bezpieczeństwo transakcjom dokonywanym przez stronę.
ituicyjne
wyszukiwanie
oszczędność
czasu
nowoczesny
design
łatwy proces
rezerwacji
bezpieczeństwo

nowoczesny
marketing

Dzięki wieloletniej działalności oraz wysokiej jakości oferowanych usług dysponujemy kilkumiesięczną bazą stałych klientów, którzy odwiedzają nasze apartamenty każdego roku.

Na bieżąco tworzymy kampanie linków sponsorowanych Adwords oraz projektujemy celowane kampanie remarketingowe Google. Aktywnie promujemy nasze apartamenty na serwisach społecznościowych.

Zdajemy sobie sprawę z ciągle zmieniającego się rynku, dlatego projektując nasz marketing, wzorujemy się na najnowszych światowych trendach i dostępnych rozwiązaniach. Nasi klienci mają możliwość kontaktu z nami wszelkimi dostępnymi kanałami komunikacyjnymi, wliczając w to infolinię telefoniczną, skrzynkę mailową, komunikatory internetowe, live chat oraz serwisy społecznościowe.
Inwestujemy w profesjonalne pozycjonowanie naszej strony w najważniejszych wyszukiwarkach, używając metod optymalizacji SEO. Szeroko zaktojone działania w tym obszarze i optymalizacja strony pozwala nam zajmować topowe pozycje w wyszukiwarce Google na frazy związane z apartamentami.

Dzięki zaawansowanym narzędziom do zarządzania cenami i dostępności możemy jednocześnie prezentować nasze apartamenty na nieograniczonej ilości kanałów sprzedaży z minimalnym ryzykiem overbookingu.

Tworząc dopasowane oferty staramy się sprostać oczekiwaniom klientów o różnym profilu, a także bezkompromisowo konkurować z ofertami hotelowymi. Nasze apartamenty odwiedzane są przez gości z całego świata, którzy dokonuja rezerwacji poprzez największe serwisy bookingowe:

profesjonalna
obsługa gości

Tom co zdecydowanie wyróżnia nas od konkurencji to podejście do klientów odwiedzających nasze apartamenty.

Wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej i w zarządzaniu apartamentami pozwala nam sprostać wysokim wymaganiom naszych gości oraz zagwarantować im najwyższy standard usług.

Dbając o komfort odwiedzających apartamenty, przykładamy dużą wagę do czystości, kompletności wyposażenia, a także zapewniamy profesjonalną obsługę przez cały okres trwania pobytu.

Nasi pracownicy w każdej chwili odpowiadają na wszelkie pytania i na bieżąco rozwiącują problemy gości. Ponadto doradzają w zakresie najciekawszych lokalnych atrakcji, czy też pomagają przy wyborze najlepszej restauracji.

Naszym klientom oferujemy szereg usług dodatkowych, przygotowując dla nich pakiety powitalne, robiąc zakupy czy organizując transport z lotniska.

Staramy się każdego z naszych gości traktować indywidualnie i spełniać nawet najbardziej niestandardowe prośby.

panel dostępu
właściciela

W ramach współpracy każdemu z właścicieli apartamentów oddajemy do dyspozycji autorski panel dostępu zintegrowany z naszą stroną i systemem rezerewacji.

Każdy z użytkowników jest w stanie na bieżąco monitorować aktualne obłożenie swojego apartamentu, wartość rezerwacji oraz sprawdzić swój zysk dla dowolnego okresu.
Do każdego konta przypisany jest osobisty opiekun, będący do dyspozycji drogą telefoniczną lub mailową.
W panelu dostępna jest szczegółowa historia rozliczeń oraz statystyki, które umożliwiają szybką analizę przychodów.
Z poziomu panelu właściciel może dokonać rezerwacji swojego pobytu na dowolny dostępny termin. NIE OGRANICZAMY WŁASNEGO WYKORZYSTANIA APARTAMENTU.

bezpieczeństwo
i swoboda

bezpieczeństwo
wygoda
jakość obsługi
rzetelność
zaufanie

Mamy świadomość jak poważną sprawą dla właścicieli jest zapewnienie bezpieczeństwa ich własności, dlatego na bieżąco dokonujemy kontroli stanu apartamentu oraz usuwamy wszelkie usterki techniczne. W razie potrzeby nadzorujemy także poważniejsze prace remontowe.

Nie ograniczamy właścicielom korzystania z ich własnych apartamentów. Pozostajemy elastyczni przy współpracy zawsze mając na uwadze zapewnienie maksymalnych korzysci płynących z najmu.

Nasze bogate doświadczenie i wiedza są gwarancją najwyższej jakości oferowanych usług i wieloletniego bezpieczeństwa inwestycji.

Gwarantujemy terminowe i rzetelne rozliczenie należności z tytułu najmu. Wszelkie przepływy oraz kwoty rezerwacji są transparentne i na bieżąco dostępne są w panelu właściciela.

Nasz dynamicznie pracujący zespół w biurze i serwisie jest dostępny 7 dni w tygodniu.

home staging

Magia Home staging polega na wydobyciu z apartamentu pełni jest estetycznego potencjału, poprzez umiejętne połączenie dobrego designu ze skutecznym marketingiem. "Odpowiadnie przygotowanie apartamentu do wynajmu to podstawa sukcesu".

Zyska, dzięki optymalnej aranżacji wnętrza i właściwemu wyposażeniu apartamentu.

Nasz zespół specjalistów bazując na swoim szerokim doświadczeniu przygotuje i przeanalizuje apartament przed rozpoczęciem wynajmu. Sprawdzone przez nas rozwiązania przekładają się na realne oszczędności dla właścicieli oraz zapewniają wysoki komfort przyszłym gościom.

consulting

Obcecnie inwestycja w apartamenty pod wynajem stanowi zdecydowanie lepszą alternatywę dla umieszczania środków na lokatach bankowych czy obligacjach skarbowych. Przy właściwym zarządaniu jest ona bezpiecznym ulokowaniem kapitału z gwarancją stałego i wysokiego zysku.

Nasze bogate doświadczenie oraz szeroka wiedza pozwala nam na doradzanie klientom w zakresie:

 • Wyboru najbardziej atrakcyjnej oferty oraz lokalizacji apartamentu.
 • Pomocy w negocjacjach z deweloperem oraz sprawdzenia dokumentów zakupu.
 • Sprawdzenia stanu technicznego apartamentu.
 • Przygotowanie estymacji rocznych przychodów z najmu bazując na danych historycznych.
 • Wyboru najlepszej metody finansowej inwestycji.
 • Optymalizacji podatkowej w kwestii zakupu lokalu oraz rozliczenia późniejszych przychodów z najmu.
 • Doboru wyposażenia oraz elementów wykończenia apartamentu.

skontaktuj się
z nami