Onas

O nas


Firma BlueApart jest profesjonalnym operatorem wynajmu luksusowych apartamentów.

Naszym klientom oferujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane i przygotowane apartamenty w wyjątkowych lokalizacjach. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej oraz w zarządzaniu apartamentami pozwala nam sprostać wysokim wymaganiom naszych gości oraz zagwarantować im najwyższy standard usług. Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby nocleg w naszym apartamencie był dla Państwa niezapomnianym wypoczynkiem, spędzonym w komfortowych warunkach.


Tylko najlepsze apartamenty

Wykończone w wysokim standardzie apartamenty posiadają pełne wyposażenie, komfortowe sypialnie, funkcjonalne kuchnie oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Zapewniają nieporównywalnie większy komfort i niezależność niż niewielkie pokoje hotelowe.

Profesjonalna obsługa

Państwa wygoda oraz zadowolenie jest naszym priorytetem!

W każdej chwili służymy pomocą, będąc dostępnym drogą telefoniczną lub internetową. Staramy się natychmiast rozwiązać wszelkie problemy oraz odpowiedzieć na Państwa pytania. Doradzamy także naszym gościom w zakresie najciekawszych lokalnych atrakcji, restauracji oraz innych dostępnych form spędzania czasu. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Najlepsze lokalizacje

Idealna lokalizacja to podstawa udanego pobytu, dlatego nasze apartamenty mieszczą się w najlepszych lokalizacjach zawsze w pobliżu najważniejszych miejscowych atrakcji.

Najlepsze ceny

Oferujemy w pełni wyposażone apartamenty w cenach zdecydowanie niższych niż pokoje w hotelach o porównywalnym standardzie. Stale przygotowujemy dla Państwa oferty specjalne oraz promocje.

Bezpieczna rezerwacja online

Bezpieczny i wygodny system rezerwacji online umożliwia naszym klientom natychmiastową rezerwację wybranego apartamentu.

Bezpieczeństwo

Obiekty w których umiejscowione są nasze apartamenty w większości posiadają ochronę 24h oraz parking.

Usługi dodatkowe

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy dla Państwa szereg usług dodatkowych. Staramy się spełniać nawet najbardziej niestandardowe prośby naszych gości.


Więcej

Brak ukrytych opłat

Z nami unikną Państwo niemiłych niespodzianek! Po rezerwacji nigdy nie zaskoczą Państwa żadne ukryte opłaty dodatkowe, wszystko jest zawsze uwzględnione w przejrzystym systemie rezerwacji oraz w potwierdzeniu przesłanym na adres e-mail.

Najwyższy standard czystości

Wiemy jak ważne są dla Państwa czystość i higiena w apartamencie, dlatego nasi wykwalifikowani pracownicy ze specjalną dbałością przygotowują oraz sprawdzają apartamenty, aby spełnić najbardziej wymagające oczekiwania.